Drevený mestský domček pre bábiku Foxtail Villa Tender Leaf Toys 12 dielov vybavený s nábytkom výška 71 cm

Popis produktu

Drevený mestský domček pre bábiku Foxtail Villa od špičkových dizajnérov hračiek Tender Leaf Toys, ktoré navrhujú priamo vo Veľkej Británii poteší každé dieťa od 3 rokov. Štýlový a vysoký 3-poschodový domček v sebe skrýva až 3 priestranné izby, ktoré majú nádherné vzorované podlahy. Okná na izbách sa dajú otvárať, rovnako ako aj vchodové dvere v príjemne ružovej farbe a na fasáde domčeka deti objavia pekné kvetináčestromčekkrík a samozrejme, nechýba ani veselá líška. Časť strechy je odnímateľná a predná časť domu sa otvára do jednej strany, takže má dieťa ľahký prístup do všetkých jeho častí, ktoré si môže vybaviť dreveným nábytkom a doplnkami. V tejto úžasnej 12-dielnej súprave nájdu deti aj moderný gauč, stoličku, stôl, sporák, drez, postel s prikrývkou, šatník, lampu, vybavenie do kúpeľne a nechýba ani splachovací záchod.

Nádherný domček je v jemnom béžovom vyhotovení, zaujme dievčatká aj chlapcov. Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie domčeka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Domček pre deti v sebe nesie posolstvo klasického britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj skúsení remeselníci. Deti pri hre s domčekom objavia množstvo kombinácií, akými sa dá zariadiť interiér, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. K domčeku sa dajú ľahko dokúpiť ďalšie doplnky, nábytok a postavičky.

Špecifické čaro domčeka zapôsobí na deti priaznivým dojmom a s radosťou sa pustia do vlastného projektu, vďaka ktorému sa stanú skutočnými interiérovými dizajnérmi. Starostlivo budú hľadať najlepší spôsob, ako umiestniť nábytok do izieb, premýšľajú nad rôznymi možnosťami a tak si rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane zábavnou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. Drevený domček Foxtail Villa zabaví deti na dlhé roky, neustále objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, a tak zmysluplne trávia svoj voľný čas. S domčekom si budú vytvárať svoje vlastné príbehy o živote jeho obyvateľov a rozprávajú ich svojim súrodencom a kamarátom.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • priestranný a štýlový drevený domček pre bábiky
  • 12-dielna súprava s doplnkami
  • 3-izbový vrátane podkrovia
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery44*38*71 cm
Celková výška71 cm
Rozmery balenia74*53*11 cm
Celková dĺžka44 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle12
Farbabéžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...