Drevený Medveď Zigolos Janod na tlačenie s labyrintom a zvončekom od 12 mes

Popis produktu

Janod drevený Medveď s labyrintom a zvončekom zo série hračiek Zigolos je krásna drevená hračka z dielne francúzskych dizajnérov vhodná pre dievčatká a chlapcov od 12 do 36 mesiacov. Drevená hračka na tlačenie je veľkou pomôckou pre deti, ktoré sa učia chodiť. Rúčka má výšku 46 cm, dá sa nastaviť do dvoch rôznych polôh, aby sa prispôsobila výške dieťatka. Drevený medveď v bielej farbe má na krku upevnený zvonček, ktorý pri pohybe vydáva zvuk, ktorý zaujme deti i okolie.  Súčasťou hračky je slučkovací hlavolam s 5 farebnými guľôčkami, na ktorom sa deti učia farby a precvičujú si jemnú motoriku.

Hračka z dreva má gumené kolieska, tak je zabezpečená hladká jazda po rôznych povrchoch. S touto originálnou hračkou z dreva bude chodenie pre vaše detičky veľmi zábavná činnosť. Pomocou drevenej hračky na tlačenie sa rozvíja motorika rúk, deti poznávajú farby a tvary. Drevená hračka pre najmenších je nadčasová, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Uľahčite vašim ratolestiam učenie sa chodiť pomocou tejto krásnej a zábavnej drevenej hračky. 

Všetky drevené hračky Janod majú unikátny francúzsky dizajn, istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Drevené hračky sú vhodné pre detičky od jedného roka, ich povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové.

Drevená hračka francúzskej značky Janod je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Vlastnosti           

 • drevená hračka na tlačenie – medveď s labyrintom a zvončekom
 • rúčka nastaviteľná do dvoch výšok
 • gumené kolieska
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • ideálna na učenie sa chodiť pre najmenších
 • rozvíja detskú motoriku, hmatovú citlivosť
 • má pestré farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery17*8*23 cm
Rozmery balenia14*20*28 cm
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,4 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné