Drevený magnetický vlak Multi Crane Train Janod na ťahanie so žeriavom od 24 mes

Popis produktu

Janod drevený magnetický vlak Multi Crane Train je krásna drevená hračka vhodná pre chlapcov od 2 do 4 rokov. Drevený vláčik má oranžovo-hnedé farebné prevedenie, jeho rozmery sú 37*7,5*15 cm. Táto skvelá hračka pre chlapcov má tri vagóny, pohyblivý žeriav a tiež niekoľko pestrofarebných kociek, ktoré sa dajú pomocou žeriava prenášať. Chlapci si môžu vymýšľať vlastné dobrodružné príbehy o pracovníkoch, ktorí musia premiestňovať veľké kusy nákladu. Vďaka drevenej hračke sa teda rozvíja detská fantázia a predstavivosť, tiež motorika rúk, keďže kamión má na sebe šnúrku na ťahanie, tiež objavujú zákony fungovania magnetov.Ďalej sa deti učia poznávať farby a tvary. Drevená ťahacia hračka je nadčasová, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo, Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov. Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje aj hmatová citlivosť. Jemný povrch, pestré farby a jedinečný dizajn zaručia, že sa vaše detičky s drevenou hračkou na ťahanie Janod nikdy nebudú nudiť.

Francúzska spoločnosť Janod prináša širokú škálu originálnych drevených hračiek s francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Majú veselé farby a hebký povrch. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti majú hračky aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto francúzskej značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevená hračka na ťahanie - magnetický vlak so žeriavom
  • rozmery 37*7,5*15 cm
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 2 do 4 rokov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja detskú motoriku, hmatovú citlivosť
  • skvelá hračka na prechádzky vonku, aby sa deti nenudili
  • má pestré farby na zaujatie dieťatka
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery37*7,5*15 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.