Drevený magnetický vláčik Cirkus Story Set Janod so žirafou od 18 mes

Popis produktu

Drevený magnetický vláčik Cirkus so žirafou od Janod  je hračka v pestrých farbách, ktorá zabaví deti od 18 mesiacov. Cirkusový vlak so žirafou patrí do série hračiek Story Set. Všetky drevené hračky z tejto série sa dajú ľubovoľne dopĺňať a kombinovať, a tak si deti môžu vybudovať vlastné malé mestečko. Cirkusový vláčik sa spája s vagónmi pomocou magnetu.  Tri vagóny v pestrých farbách si deti môžu zaradiť podľa vlastnej fantázie. Pozornosť detí zaručene upúta vagón, v ktorom sa vezie žltá žirafa s cirkusu. Vlak pre deti je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti. Povrchová úprava hračky z dreva je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká.

Krásne farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračka z dreva Janod bude celé roky ako nová. Drevený magnetický vláčik Cirkus so žirafou poskytne vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíja fantáziu a podporí manuálne zručnosti detí. Drevené hračky značky Janod sú vyrobené na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Drevo je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné.

Francúzska spoločnosť Janod je známa pestrou ponukou prvotriednych hračiek z dreva. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou sa budú hrať aj ďalšie generácie. Výrobky značky Janod neustále podstupujú inovácie, aby napĺňali moderné trendy. Za kvalitou tejto francúzskej značky stoja aj medzinárodné ocenenia ako PAL Awards za hračky podporujúce rozvoj reči či zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú deti, rodičia a pedagógovia.

Vlastnosti

  • drevený magnetický vláčik s motívom cirkusu
  • kvalitne opracovaný drevený materiál
  • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
  • v súprave: rušeň, 3 vagóny, zvieratko
  • rozmery: 32 x 3 x 9,5 cm
  • vhodný pre deti od 18 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • čistenie vlhkou handričkou
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery32*3*10 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.