Drevený lis na kvety Herbal Outdoor Leaf Press Eichhorn 'poskladaj a vymaľuj' s farbičkami od 6 rokov

Popis produktu

Priblížte svojim deťom prírodu vďaka originálnemu drevenému lisu na kvety Herbal Outdoor Leaf Press, ktorý prichádza od špičkového nemeckého výrobcu Eichhorn. Táto kreatívna hračka je výborný darček pre všetky deti od 6 rokov, ktoré majú rady svet kvetov a rastlín. Vlastnými silami si môžu poskladať drevený lis, vyrobený z prvotriedneho bukového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk. V tvorivej sade "Poskladaj a vymaľuj" nájdu chlapci a dievčatá štetec a 6 farieb, s ktorými si na lis vymaľujú veselé obrázky. Pri stavaní lisu si rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie a technickú predstavivosť, zabavia sa s ním na dlhé hodiny. 

Po poskladaní získajú originálny lis s rozmermi 19*19 cm, do ktorého si medzi kartóny uložia rastlinky, ktoré si chcú zlisovať a neskôr uložiť do svojho herbára. Jednoduchá konštrukcia lisu im umožní ľahkú manipuláciu. Stavebnica lisu má priaznivý vplyv na vývin dieťaťa, zvyšuje aktivitu jeho mozgu, formuje jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Vyznačuje sa originálnym dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Podnecuje v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, získavajú cit pre estetiku a vytvárajú si pozitívny vzťah k prírode. Zbierajú rastlinky, učia sa ich rozpoznávať a prebúdza sa v nich záujem o ich význam a vlastnosti.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • Poskladaj a vymaľuj - drevený lis na kvety
  • sada 6 farieb a štetec
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 6 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 6 rokov
PôvodNemecko
Rozmery19*19 cm
Rozmery balenia7*30*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.