Drevený lesný domček Rosewood Cottage Tender Leaf Toys s hojdačkou záhradkou a 4 postavičkami

Popis produktu

Drevený lesný domček Rosewood Cottage od popredných dizajnérov hračiek Tender Leaf Toys, ktoré navrhujú priamo vo Veľkej Británii, je skvelou voľbou pre deti od 3 rokov. Štýlový domček s krásnou ružovou strechou je ozdobený kvetmi, ktoré očaria každé dieťa. V prednej časti sa nachádzajú otvárateľné dvere a v zadnej časti odnímateľný zadný panel, ktorý poslúži ako podstavec na hranie s motívom záhrady. Chlapci a dievčatá sa môžu tešiť na 4 drevené postavičky znázorňujúce rodinku (Joey, Flora, Bud a Corny), hojdačku do záhradky, krb do domčeka, kvetinku, hríbiky, pník, stolík v tvare kvetiny, gombíkové stoličky a spací vak z textilu, v ktorom si môže figúrka kedykoľvek pospať v domčeku.

Krásny domček je v jemnom ružovom vyhotovení, zaujme najmä dievčatká, ale zahrajú sa s ním aj chlapci. Pri výrobe bolo použité prvotriedne opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie domčeka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Domček pre deti v sebe nesie posolstvo klasického britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj skúsení remeselníci. Deti pri hre s domčekom objavia množstvo kombinácií, akými sa dá zariadiť interiér, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. K domčeku sa dajú ľahko dokúpiť ďalšie doplnky, nábytok a postavičky. Vo vrchnej časti sa nachádza lanko, vďaka ktorému sa dá jednoducho prenášať.

Originálny vzhľad domčeka zapôsobí na deti priaznivým dojmom a s radosťou sa pustia do vlastného projektu, vďaka ktorému sa stanú skutočnými interiérovými dizajnérmi. Starostlivo budú hľadať najlepší spôsob, ako umiestniť nábytok do izieb, premýšľajú nad rôznymi možnosťami a tak si rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane zábavnou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie. Drevený domček Rosewood Cottage zabaví deti na dlhé roky, neustále objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, a tak zmysluplne trávia svoj voľný čas. S domčekom si budú vytvárať svoje vlastné príbehy o živote jeho obyvateľov. Rozmery domčeka sú 42*40*31 cm.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • lesný domček pre bábiky
  • bohatá súprava doplnkov s drevenou rodinkou
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery42*40*31 cm
Rozmery balenia43*8*28 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,18 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.