Drevený labyrint Sob a Líška Zigolos Janod na hojdačke so skladačkou od 12 mes

Popis produktu

Janod drevený labyrint na hojdačke so skladačkou Sob a Líška Zigolos v tvare hojdačky je krásna vzdelávacia hračka s francúzskym dizajnom vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevená hračka má rozmery ideálne pre najmenšie deti 29*15*35 cm, tvorí ju pestrofarebný slučkovací hlavolam – labyrint s rôznofarebnými geometrickými útvarmi a 2 zvieratká Sob a Líška, ktoré sa dajú skladať a rozkladať. Každé drevené zvieratko sa skladá z 3 častí a pri skladaní zvieratka si deti precvičujú jemnú motoriku a trpezlivosť. Drevené zvieratká sob a líška pri kolísaní vydávajú hlavou klepotavý zvuk, ktorý púta pozornosť detí.

Drevená hračka Janod v tvare žltej hojdačky s labyrintom a dvomi zvieratkami, dáva detskej hre nový rozmer, deti pri hraní a skladaní zvieratiek musia dávať pozor aj na rovnováhu skladačky. Deti si hravou a zábavnou formou rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie, poznávajú tvary a farby, učia sa pochopiť princíp hojdania a trénujú si trpezlivosť.  Drevený labyrint na hojdačke so zvieratkami  je nadčasová didaktická hračka, ktorá bude moderná a pekná aj po rokoch, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu bude hračka Janod dlho obľúbeným spoločníkom vašich detí. 

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá vyvíja prvotriedne drevené hračky pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky.

Vlastnosti           

  • drevený labyrint  na hojdačke s 2 zvieratkami
  • dve hračky v jednej
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodný pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • rozmer 29*15*35 cm
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja detskú motoriku, logické myslenie
  • deti sa učia poznávať farby, tvary
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery29*15*35 cm
Rozmery balenia31*9*40 cm
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,6 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné