Drevený labyrint so zvončekom a zrkadlom Baby Pure Bead Maze Eichhorn hra s 2 dráhami od 12 mes

Popis produktu

Drevený labyrint s korálikmi Bead Maze od nemeckej značky Eichhorn je skvelá didaktická hračka pre chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Drevený labyrint je vyrobený z prvotriedneho bukového dreva s korálikmi v prírodných farbách, takže rozžiari každú detskú izbičku. Dieťa sa na 2 dráhach učí presúvať farebné koráliky v rôznych tvaroch, čím si precvičuje jemnú motoriku, spoznáva nové farby a tvary. Hravým spôsobom si zlepšuje aj priestorové videnie a logické myslenie, pričom je labyrint vybavený aj zvončekom a zrkadielkom, takže dieťa môže skúmať aj okolité odrazy.

Drevené hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Nadčasový labyrint so zrkadielkom pomôže deťom rozlišovať nové tvary, trénuje si hmatovú citlivosť a učí sa odhadovať vzdialenosti. Klasické drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube a vďaka prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, použité farby sú bezpečné pre hru detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevený labyrint s 2 dráhami, zvončekom a zrkadielkom
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodný od 12 mesiacov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery11*14*15 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.