Drevený kufrík Tap Tap Tool Box Tender Leaf Toys s pracovným náradím a zatĺkačkou

Popis produktu

Drevený kufrík Tap Tap Tool Box predstavuje vynikajúcu hračku pre všetkých malých majstrov opravárov a stolárov už od 3 rokov. Za dizajnom retro kufríka v modrom vyhotovení stoja špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys, ktorí navrhujú hračky s originálnym britským dizajnom priamo vo Veľkej Británii. Malí konštruktéri si v kufríku nájdu kladivko, kliešte, doštičky, skrutkovač, 2 skrutky, 4 matice, 4 kolíky a praktickú textilnú taštičku, do ktorej sa dajú odložiť drobné diely. Deti si svoje zručnosti môžu skúšať na kufríku s otvormi či samostatných drevených zatĺkačkách, ktoré tvoria vrchnú časť kufríka.

Drevený kufrík je vybavený praktickým červeným držadlom, dieťa ho dokáže ľahko prenášať a vziať si ho kamkoľvek so sebou. Na jeho boku sa nachádza čierna tabuľka, na ktorú si môžu deti písať kriedou (nie je súčasťou balenia). Kufrík aj s doplnkami je  vyrobený z prvotriedneho dreva najvyššej kvality, vydrží deťom dlhé roky, zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie. Britský dizajn v kombinácii so sýtymi, hrejivými farbami vytvorí pri hre na majstrov opravárov realistickú atmosféru, dieťa môže v bezpečí pracovať na nových nápadoch a kreatívne sa rozvíjať. Pri rozoberaní, skladaní a opravách rôznych vecí deti prichádzajú na nové riešenia, učia sa logicky premýšľať a koncentrovať na nové úlohy. 

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život remeselníka. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Pri hre so súrodencami a kamarátmi sa taktiež zlepšujú komunikačné a jazykové schopnosti, rastie v nich sebavedomie a všestranne sa rozvíjajú. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje tento skvelý kufrík od Tender Leaf Toys.

Každý detail na drevenej súprave je precízne spracovaný až do najmenších detailov. Originálny vzhľad dielne prebúdza v deťoch estetické cítenie, nesie v sebe posolstvo tradičného britského dizajnu. Deti budú neustále objavovať nové herné kombinácie, ktoré im umožnia využiť kufrík s nástrojmi naplno. Neváhajte a potešte svoje deti skvelým pracovným kufríkom, na ktorého výrobe sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Celkové rozmery produktu sú 23*15*20 cm.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený kufrík s pracovným náradím
  • elegantný britský dizajn
  • výška pracovnej dosky 35 cm
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery23*15*20 cm
Celková výška23 cm
Rozmery balenia24*16*21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,92 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.