Drevený kuchynský robot Home baking set Tender Leaf Toys s váhou, riadom a potravinami

Popis produktu

Drevený kuchynský robot Home Baking set je perfektnou voľbou pre všetkých malých kuchárov a kuchárky od 3 rokov. Spolu s ním zažijú množstvo veselých chvíľ pri príprave chutných maškŕt. Masívny robot s pohyblivým ramenom s rukoväťou disponuje kvalitným kovovým miešačom a klikajúcim gombíkom pre zapnutie a vypnutie. Do veľkej drevenej misy deti uložia všetky ingrediencie, ktoré chcú rozmiešať - k dispozícii majú otvárateľné vajíčko, v ktorom sa skrýva realistické žĺtko s bielkomďalej maslo a takisto škatuľka s múkou, ktorú tvoria okrúhle plstené vankúšiky. Šéfkuchári sa spoľahnú aj na modernú kuchynskú váhu, s ktorou si ľahko zvážia každú potravinu. Len čo všetko spolu zmiešajú, upečú si dobrotu v drevenom pekáči. Nádherný kuchynský set navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na kuchynskej sade podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Sada z dreva vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zahrajú hry na cukrárov a pekárov, naučia sa starostlivo pripravovať rozličné dobroty. Súprava s robotom je produktom najvyššej kvality, hrou s drevenými doplnkami si deti zlepšujú jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Táto sada očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú detskú izbičku a vytvorí útulnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Rozmery produktu sú 22*13*21 cm.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený kuchynský robot s doplnkami
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery22*13*21 cm
Rozmery balenia28*22*28 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...