Drevený kroket Forest Animal Croquet Janod so 6 lesnými zvieratkami

Popis produktu

Drevený kroket Forest Animal Croquet francúzskej značky Janod je zábavná nenáročná športová hra vhodná pre dievčatá a chlapcov od 3 do 6 rokov. Táto krásna kroketová súprava s motívom lesných zvieratiek je vyrobená z dreva. 6 lesných drevených zvieratiek: medveď, diviak, ježko, srnka, zajac a líška je pripravených na hru kriketu. Cieľom kroketovej hry je namieriť a trafiť loptičku do otvorov, ktoré  majú zvieratká na brušku. Pravidlá hry sú jednoduché: pred začiatkom hry sa rozostavajú zvieratká, ktoré tak utvoria kriketovú dráhu a hráči sa snažia trafiť loptu drevenými kladivkami cez otvory na bruškách zvieratiek. Hru si dieťatko môže zahrať samo alebo spolu s kamarátom. Športová drevená kroketová sada Forest Animal Croquet pre deti je vyrobená z kvalitného dreva a povrch hračiek je ošetrený zdravotne neškodnými farbami a lakmi.

Veselé farby zvieratiek robia hru veľmi príjemnou. Lesné zvieratká sú veľké 23,5*16 cm. Dve drevené kroketové palice majú hladký povrch, ktorý je na dotyk veľmi príjemný. Športové palice na kroket s rozmermi 9*3,2*52 cm dieťatko jednoducho uchopí do rúčky. Kroketová loptička z dreva má priemer 5 cm a v balení sú 2 kusy. Všetky diely drevenej kroketovej sady sú vyrobené precízne s dôrazom na kvalitu prevedenia. Športovou kroketovou sadou 6 veselých zvieratiek, 2 palíc a 2 loptičiek si deti užijú veľa zábavy a zároveň si precvičujú odhad vzdialeností, koordináciu pohybov a presnosť. Kroket si deti môžu zahrať vonku, ale tiež vo vnútri počas nepriaznivého počasia. Vďaka jedinečnému francúzskemu dizajnu, kvalitným materiálom a pestrým farbám tejto nádhernej hračke neodolá žiadne dieťa.

Spoločnosť Janod prináša na trh kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. V ponuke tejto francúzskej značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. 

Vlastnosti           

  • drevená súprava na detský kriket
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • na povrchu hračky sú použité zdravotne neškodné farby a laky
  • vhodný pre deti od 3 do 6 rokov
  • rozmery kriketovej paličky  9*3,2*52 cm
  • v peknom farebnom prevedení
  • rozvíja detskú motoriku, podporuje pohybové aktivity
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy
  • úžasný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery9*4*52 cm
Rozmery balenia32*8*32 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,45 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné