Drevený koralový útes Stacking Coral Reef Tender Leaf Toys s 18 rybami a morskými živočíchmi od 18 mes

Popis produktu

Drevený koralový útes Stacking Coral Reef predstavuje skvelú didaktickú hračku pre všetky deti už od 18 mesiacov. Bohatá 18-dielna sada v sebe skrýva okrem dreveného útesu aj množstvo rýb a morských živočíchov, ktorými môžu deti útes ozdobiť. Nájdu tu farebnú figúrku morského raka, sépiu, kraba, 2 úhorov, morského ježka, morskú sasanku, hviezdicu, morského koníka, 4 ryby, 4 časti koralu a kraba pustovníka. Deti si pri skladaní morských živočíchov precvičia jemnú motoriku, hľadajú správnu rovnováhu pre každú figúrku, sústredia sa na detail. Drevené figúrky navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na morských rybách podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená sada figúrok a útesu vydržia vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti si budú vymýšľať príbehy o morských dobrodružstvách, naučia sa ich rozoznávať jednotlivé typy morských živočíchov. Sada s drevenými figúrkami je produktom najvyššej kvality, pomáha deťom zlepšovať aj vyjadrovacie schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú izbu a vytvorí v nej útulnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné figúrky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, skúmajú nové tvary a farby prirodzenou, hravou formou. Rozmery produktu sú 27*8*25 cm.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený útes s 18 morskými rybami a živočíchmi
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery27*8*25 cm
Celková výška25 cm
Rozmery balenia20*7*21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,32 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.