Drevený kolotoč Sophie la Girafe Janod závesný pre najmenších

Doprava
Výrobca: Janod Kategória: Kolotoče nad postieľku Kód: J09517
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Janod závesný drevený kolotoč Sophie La Girafe je krásna hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 do 10 mesiacov. Má veľkosť 35*35*34 cm, dá sa pohodlne zavesiť nad detskú postieľku. Na detskom kolotoči sú zavesené zvieratká vtáčik, mačička, korytnačka, medvedík a žirafa. Celá drevená hračka pre bábätká sa točí, čím kolotoč určite zaujme každého drobca. Deti sú po narodení veľmi citlivé na všetky vonkajšie podnety, snažia sa rozoznávať veci okolo seba, spoznávajú nový neznámy svet. Práve kolotoč pre bábätká môže byť veľmi nápomocný pri rozvoji dieťaťa od skorého veku, môže sa vďaka nemu naučiť poznávať farby, tvary, povrchy. Hračky na kolotoči sú jemné a hebké, sú vyrobené z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Kolotoč nad postieľku je najlepší na uspávanie bábätka. Tento detský kolotoč sa môže vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, jemným farbám a hebkému povrchu stať spoločníkom detí na každý deň. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je drevený kolotoč pre najmenšie deti Janod nadčasový, bude atraktívny pre niekoľko ďalších generácií. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod sa inšpiruje francúzskym dizajnom, zaoberá sa vývojom kvalitných drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou francúzskej značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevený kolotoč z jemného dreva
  • vhodný pre všetky najmenšie deti od 0 mesiacov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • dá sa zavesiť nad detskú postieľku
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • rozmery 35*35*34 cm
  • jemné farby pôsobia na deti upokojujúco
  • ideálny na uspávanie dieťatka
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Technické parametre
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesign in France
Rozmery35*35*34 cm

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...