Drevený kolotoč a plyšové zvieratká My all-soft Musical Mobile Home Kaloo s hudbou 'Brahms Lullaby' 70 cm od 0 mes

Popis produktu

Drevený kolotoč s plyšovými zvieratkami z modernej edície Home od francúzskeho Kaloo je vynikajúca hračka do detskej postieľky, ktorá je vhodná pre najmenšie deti už od narodenia. Kolotoč je vyhotovený z prvotriedneho dreva, vďaka čomu prináša do detskej izbičky originálne spojenie s prírodou. Bábätká sa výborne zabavia pri pozorovaní zavesených plyšových zvieratiek, medzi ktorými je medvedík, líštička a zajko, spolu s farebnými loptičkami. Kolotoč dokáže vydávať nádhernú melódiu "Brahms Lullaby", ktorá pomôže rýchlejšie upokojiť a uspávať bábätká. Spievajúci kolotoč nad postieľku pomáha deťom spoznávať nové tvary, farby, zlepšuje ich kognitívne schopnosti. Kolotoč má veľkosť 70 cm a jeho súčasťou je praktická tyč na pripojenie kolotoča k postieľke. 

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Deti sú po narodení veľmi citlivé na všetky vonkajšie podnety, snažia sa poznávať svoje okolie, v čom im pomôže aj kolotoč Kaloo. Plyšové hračky na kolotoči sú jemné a hebké k detskej pokožke, ich jemné farby sú pôsobia na najmenšie deti upokojujúco. Hudobná melódia je prispôsobená pre bábätká, ktoré si rýchlo obľúbia jej tóny, rozvíjajú si citlivosť svojho sluchu a lepšie rozpoznávajú nové zvuky. Drevený kolotoč sa môže vďaka originálnemu vzhľadu, jemným farbám a hebkým hračkám stať spoločníkom v snoch každého najmenšieho dieťatka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek a doplnkov pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Vlastnosti

  • nadčasový drevený kolotoč s melódiou
  • pre bábätká od 0 mesiacov
  • veľkosť 70 cm
  • ideálna hračka na uspávanie a upokojenie dieťaťa
  • jemné farby
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška70 cm
Rozmery balenia35*35*10 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.