Drevený kolotoč Rabbit with Skydive Baby Eichhorn nad postieľku so zajačikom od 0 mes

Popis produktu

Drevený kolotoč Rabbit with Skydive od nemeckého výrobcu Eichhorn je fantastický darček pre všetky bábätká už od narodenia. Nadčasový kolotoč je vyrobený z kvalitného bukového dreva v kombinácii s pevným a odolným kartónom, ktorý dokážete jednoducho poskladať a zavesiť nad postieľku. Súčasťou kolotoča je aj usmievavý zajačik s plyšovými uškami, ktorý je zavesený na padáku, rovnako ako parašutista. Najmenšie bábätká budú zaspávať spolu s ním, vytvorí v detskej izbičke útulnú a príjemnú atmosféru. Tento nadčasový doplnok poteší vydrží vo vašej rodine po dlhé roky.

Hračky a doplnky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je pre bábätká dôležitý odpočinok a pravidelný spánok. Ak máte problémy s uspávaním dieťaťa, určite oceníte štýlový kolotoč so zajačikom, ktorý prinesie deťom príjemné sny. Hračka takisto poslúži aj ako prostriedok na objavovanie a poznávanie nového sveta, deti sa budú ľahšie orientovať na vonkajší svet a podnety. Skúmajú nové farby, tvary, rodičia im môžu rozprávať veselé príbehy o lesných zvieratkách. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodNemecko
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné