Drevený kočík Sweetiepie Dolly Pram Tender Leaf Toys s textilom pre 36 cm bábiku

Popis produktu

Detský drevený kočík Sweetiepie je vynikajúcim darčekom pre všetky malé dievčatká od 3 rokov, ktoré milujú hry na mamičky a s láskou sa starajú o svoje bábiky. Je vyhotovený z prvotriedneho dreva a jeho dizajn navrhli poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Jemné línie starostlivo ošetreného dreva v kombinácii s nežným ružovým vyhotovením s motívom kačičiek si získa každé dieťa na prvý pohľad. Kočík je určený pre bábiku s veľkosťou 36 cm, a vnútri nájdu dievčatká vzorovanú textíliu, ktorá zabezpečí bábike dostatok pohodlia. 

Nadčasový kočík je vybavený kvalitnými kolieskami, ktoré vďaka gumenej vrstve zabezpečia hladkú jazdu po akomkoľvek povrchu. So štýlovým kočíkom sa zabaví aj ďalšia generácia detí, je to elegantná hračka, ktorá vydrží vašim najmenším dlhé roky. S kočíkom Tender Leaf Toys si starostlivé mamičky vezú bábiku na prechádzku, starajú sa o ňu, pričom si rozvíjajú jemnú motoriku a pohybové schopnosti. Prostredníctvom dreveného kočíka sa deti približujú svetu dospelých, keď v ňom prevážajú svoje bábiky ako deti, získavajú pocit zodpovednosti.

Na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci, ktorý precízne opracovali drevený materiál do najmenších detailov a aj vďaka nim pôsobí kočík na deti upokojujúco a vytvára pri hre radostnú atmosféru. Nadčasový britský dizajn kočíka rozžiari a skrášli každú detskú izbičku, dievčatká sa pri hre na mamičky budú cítiť realisticky a prirodzene. Prírodný materiál najvyššej kvality je príjemný na dotyk, posilňuje spojenie s prírodou, prebúdza v deťoch zdravú zvedavosť a kreatívne myslenie. V kočíku sa dajú okrem bábiky prevážať aj iné obľúbené hračky, takže poslúži aj ako výborný dopravný prostriedok, ktorý má rúčku vo výške 47 cm.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • špičkový drevený kočík pre bábiky
  • maximálna veľkosť bábiky 36 cm, nie je súčasťou balenia
  • ružový motív s kačičkami
  • nadčasový dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery46*29*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia35*7*46 cm
Celková dĺžka49 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.