Drevený kočík labuť Sweet Swan Pram Tender Leaf Toys s textilným vankúšom a perinkou pre 36 cm bábiku od 18 mes

Popis produktu

Drevený kočík Labuť Sweet Swan Pram od popredných dizajnérov značky Tender Leaf Toys je nádherná drevená hračka, s ktorou sa zabavia všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Biely kočík z dreva je vhodný pre bábiku s veľkosťou 36 cm, ktorú môžu dievčatká hojdať a uspávať ako skutočné bábätko. Realistická kolíska s podobou labute je vybavená perinkou a textilným vankúšikom, takže sa v nej bude mať bábika pohodlie aj pri dlhšom kočíkovaní. Drevené kolieska s vyvýšeným gumovým obtiahnutím zabezpečia vyššiu stabilitu chodítka a zároveň bránia pošmyknutiu.

Jemné biele vyhotovenie kočíka a originálny britský dizajn podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevený kočík vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Dievčatká sa zabavia so svojou obľúbenou bábikou, chodia s ňou na prechádzky, vďaka čomu sa približujú svetu dospelých, trénujú si jemnú motoriku, rozvíjajú si svoje zručnosti a komunikačné schopnosti. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Kočík očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú detskú izbičku, vytvorí útulnú atmosféru. Bábika nie je súčasťou balenia.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery44*30*50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.