Každá bábika si zaslúži maximálne pohodlie. Drevený kočík pre bábiku Zen z dielne francúzskej značky Janod je očarujúci kočík špeciálne navrhnutý pre deti od 18 mesiacov. Deti môžu už v ranom veku kočíkovať svoju milovanú bábiku a objavovať tak nielen krásy okolitého sveta, ale aj materstva. Zelený kočík pre bábiku Janod má tiché gumené kolieska, ktoré nezanechávajú stopy na podlahe, takže s kočíkom sa môžu deti hrať aj v interiéri.
Očarujúci vzorovaný kočík Janod k deťom dorazí s dekou a vankúšikom pre bábiku, vďaka čomu bude mať bábika maximálne pohodlie a bude sa jej spinkať naozaj sladko. Kočík Janod je určený pre bábiky do 42 cm a dokonca doplní každú hru s bábikou. Kočík Zen s kovovou nápravou je vybavený stabilizačným systémom, ktorý je odnímateľný a deťom i rodičom dodáva počas hry istotu. Hra s bábikou zohráva v ranom veku detí nezastupiteľnú úlohu. Deti sa počas hry s bábikou učia samostatnosti, trpezlivosti, rozširujú si slovnú zásobu, nadväzujú nové vzťahy a hrajú sa na dospelých, ktorých tak obdivujú.
Obľúbená francúzska značka Janod vyrába tradičné hračky s moderným francúzskym dizajnom už od roku 1970. Hračky Janod sú vyrábané z najkvalitnejšieho dreva a kartónu, ktorý je ošetrený certifikátom FSC. Vďaka tomu viete, že drevo na hračkách je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, pričom je zachovaná biodiverzita, ekológia a obnoviteľnosť zdrojov. Okrem kvalitných materiálov výrobcovia dbajú aj na najnovšie technológie a pri výrobe hračiek im záleží na zabezpečení vysokého štandardu, kvalite a trvácnosti hračiek. Výsledná hračka Janod, ktorá sa dostane až do rúk vašich najmenších, má vďaka tomu špičkovú kvalitu.
Vek | Od 18 mesiacov |
Pôvod | Vyrobené vo Francúzsku |
Rozmery | 44*32*47 cm |
Balenie | Áno |
Farba | zelená |
Set produktov | Nie |