Drevený kávovar Espresso Tender Leaf Toys 10-dielna sada s 5 kapsulami 2 šálkami a nádobou na mlieko

Popis produktu

Drevený kávovar Espresso je vynikajúci darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na povolania. Okrem kávovaru sa môžu chlapci a dievčatá tešiť na bohatú 10-dielnu súpravu s 2 štýlovými šálkami, nádobkou na mlieko a 5 kapsulami rôznych príchutí. V zadnej časti kávovaru je úložný priestor na použité kapsule. S veľkou pohyblivou rukoväťou a otočným gombíkom v tvare vtáčika si deti pripravia chutnú kávičku pre seba a kamarátov, kedykoľvek budú chcieť. Nadčasový kávovar s doplnkami navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci, je to výborný doplnok k dreveným detským kuchynkám.

Sýte farby a originálny britský dizajn kávovaru podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená sada vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa postarajú o svojich hosťov a porozprávajú sa pri ochutnávaní kávy. Drevená súprava je produktom najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre neopakovateľnú atmosféru, pričom si deti zlepšujú jemnú motoriku. Táto sada očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú detskú izbičku.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený kávovar s doplnkami
  • 10-dielna súprava
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery12*11*19 cm
Celková výška19 cm
Rozmery balenia19*12*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle10
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...