Drevený kamión Multi Animo Maxi Truck Janod na ťahanie so zvieratkami od 24 mes

Popis produktu

Janod drevený kamión na ťahanie Multi Animo Maxi Truck je úžasná drevená hračka vhodná pre chlapcov od 2 do 4 rokov. Drevený kamión má sivo-žlté farebné prevedenie, jeho rozmery sú 31,5*13,5*16,8 cm. Tento nádherný kamión pre deti je zároveň vkladacia hračka, pretože zadná časť má v sebe otvory pre jednotlivé zvieratká, ktoré sú súčasťou balenia. Deti si tak rozvíjajú motoriku rúk a tiež posilňujú koncentráciu a trpezlivosť. Okrem toho si môžu vaši malí nezbedníci vymýšľať rôzne dobrodružné príbehy pre svoj kamión a tak si rozvíjajú fantáziu a predstavivosť. Ďalej sa deti učia poznávať farby a rôzne tvary, vďaka šnúrke sa s kamiónom môžu vybrať na prechádzky po vonku.. Drevená ťahacia hračka je nadčasová, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo, Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov. Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod  majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje aj hmatová citlivosť. Jemný povrch, pestré farby a jedinečný dizajn zaručia, že sa vaše detičky s drevenou hračkou na ťahanie Janod nikdy nebudú nudiť.

Francúzska spoločnosť Janod sa zaoberá vývojom originálnych drevených hračiek s francúzskym dizajnom. Hračky tohto výrobcu sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti majú hračky aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevená hračka na ťahanie - kamión so zvieratkami
 • rozmery 31,5*13,5*16,8 cm
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 2 do 4 rokov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, hmatovú citlivosť
 • podporuje fantáziu a predstavivosť detí
 • skvelá hračka na prechádzky vonku, aby sa deti nenudili
 • má pestré farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery31,5*13,5*16,8 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné