Drevený ježko Pull Along Janod na ťahanie od 12 mes

Popis produktu

Janod drevený ježko na ťahanie Pull Along je úžasná hračka z dreva vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevená ťahacia hračka má pestré farby a nádherný dizajn, vďaka čomu je to ideálny darček pre vašich najmenších. Drevené kolieska na ježkovi zabezpečia hladkú jazdu na rôznych povrchoch, súčasťou je šnúrka, vďaka čomu si ju dieťatko ľahko chytí do ruky a môže sa vydať na dobrodružné cesty vonku. Tento rozkošný ťahací ježko sa zaručene zapáči nielen deťom, ale aj okolitým pozorovateľom. Deti si prostredníctvom nej rozvíjajú motoriku rúk, poznávajú farby a tvary, je to skvelý spoločník na hru dnu, ale aj vonku. Drevený ježko so šnúrkou je nadčasová hračka, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Použité materiály, jedinečný dizajna pestré farby zaručia, že sa vaše ratolesti s ježkom Janod nebudú nikdy nudiť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod sa venuje vývoju originálnych drevených hračiek s francúzskym dizajnom. Hračky tohto výrobcu sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Kvalitu Janod dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevený ježko na ťahanie
 • s drevenými kolieskami
 • ježko má mäkké pichliače
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, fantáziu
 • deti sa učia poznávať farby, tvary
 • má pestré farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery16,5*5,5*14 cm
Rozmery balenia17*7*14 cm
Hmotnosť0,27 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.