Drevený hriankovač s avokádom Breakfast toaster set Tender Leaf Toys chlebíky, vajíčko a riad

Popis produktu

Drevený hriankovač s avokádom Breakfast Toaster set je moderná a nadčasová hračka z dielne britských dizajnérov značky Tender Leaf Toys, ktorá poteší všetky šikovné deti od 3 rokov. Tradičný britský dizajn s jemnými a prepracovanými líniami a sýte, hrejivé farby prebúdzajú v deťoch predstavivosť a fantáziu. Vďaka konštrukcii z pevného a odolného dreva vydrží drevený hriankovač dlhé roky a využije ju aj ďalšia generácia detí. Je vynikajúcim doplnkom k detským obchodíkom, kuchynkám a kaviarňam, jednoducho všade, kde sa deti rady hrajú hry na povolania.

Hriankovač pre deti je vyrobený z prvotriedneho dreva, takže sa vaši malí nezbedníci zahrajú s kvalitným prírodným materiálom. Šikovné deti sa môžu tešiť na množstvo doplnkov a výbavy. Do hriankovača sa zmestia 2 krajčeky dreveného chlebíka, deti nastavia otočný gombík v tvare vtáčika na príslušnú teplotu a môžu sa tešiť na chutné hrianky. Len čo sú hotové, malí kuchári ich vyberú z hriankovača pomocou páky na bočnej stene hriankovača. Môžu si ich potrieť maslom, pričom využijú drevený nožík a navrch si dajú volské oko avokádo. Súčasťou sady je aj tanierik a miska na maslo.

Dizajnéri Tender Leaf Toys sú známi produktmi najvyššej kvality. Jemné línie hračky a doplnkov v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Raňajková sada pre deti v sebe nesie myšlienku jedinečného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj osvedčení remeselníci. Deti vďaka hre na kuchárov získavajú priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. Rozvíjajú si logické uvažovanie, jazykové a komunikačné schopnosti, približujú sa svetu dospelých. Rozmery produktu sú 16*19*15 cm.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasový drevený hriankovač 
  • praktická sada doplnkov
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • špičková hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery16*19*15 cm
Rozmery balenia20*10*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabiela
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...