Drevený hriankovač s vajíčkom Toaster&Egg Tender Leaf Toys 14 doplnkov s vyskakujúcim hriankami

Popis produktu

Drevený hriankovač s vajíčkom Toaster&Egg je výborná voľba pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na kuchárov. Bohatá 14-dielna súprava v sebe skrýva nádherný hriankovač, z ktorého dokážu vyskakovať hrianky po stlačení páčky, dve hrianky s nádobkou na med, tanierik, vajíčko s podstavcom na šúpanie, nakrájané maslo v uzatvárateľnej dóze a príborový nožík. Na červenom hriankovači môžu deti počas opekania hrianok nastaviť intenzitu teploty pomocou otočného gombíka. Nadčasový hriankovač s doplnkami navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci, je to výborný doplnok k dreveným detským kuchynkám.

Sýte farby a originálny britský dizajn na hriankovači s umeleckým motívom podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená sada vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti si pripravia chutné raňajky s opekanými hriankami, ktoré si namažú maslom a medíkom. Drevená súprava je produktom najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre neopakovateľnú atmosféru, pričom si deti zlepšujú jemnú motoriku. Táto sada očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú detskú izbičku.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený hriankovač s doplnkami
  • 14-dielna súprava
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery21*8*11 cm
Celková výška11 cm
Rozmery balenia20*10*20 cm
Celková dĺžka21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle14
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...