Drevený hrad Dragon Castle Tender Leaf Toys 59-dielna sada so šarkanom a vojakmi

Popis produktu

Drevený hrad Dragon Castle je vhodným darčekom pre všetky deti od 3 rokov, ktorý prichádza z dielne špičkových dizajnérov Tender Leaf Toys, ktorí navrhujú drevené hračky priamo vo Veľkej Británii. Deti zažijú veľa vzrušujúcich chvíľ pri stavbe pevnosti, v ktorej sa usídlil drak. Bohatá 59-dielna sada v sebe skrýva všetky potrebné stavebné diely na výstavbu hradu, odvážneho lukostrelca, rytierov na žrebcoch s kopijami, zástavníkov s erbami dvoch rodov a nechýba ani zelený drak, s ktorým zvedú vojaci veľký súboj.

Prvotriedne umelecké ilustrácie v kombinácii so sýtymi farbami na figúrkach a doplnkoch vytvoria skutočnú historickú atmosféru, dieťa bude prežívať obdobie nebezpečného stredoveku. Drevený hrad je v tradičnom britskom štýle s červenými vežičkami, strieľňami, takže sa malí bojovníci cítia ako v rozprávke. So svojimi vojakmi uskutočnia rozličné bojové manévre, v čase mieru usporiadajú turnaj alebo sa pokúsia dobyť hrad, ktorý obsadil drak. Hra na rytierov baví všetky deti, drevený hrad s doplnkami ponúka nekonečné množstvo herných kombinácií, deti sa s ním zahrajú na dlhé roky, vydrží aj pre ďalšiu generáciu detí, ktoré si vytvoria svoje vlastné príbehy.

Originálny vzhľad drevenej súpravy prebúdza v deťoch estetické cítenie, nesie v sebe posolstvo tradičného britského dizajnu a historických čias, plné mágie, hradov a statočných bojovníkov. Deti si rozvíjajú svoju fantáziu, predstavivosť a prebúdza sa v nich záujem o mýty a legendy, rozprávajú si príbehy o hrdinoch. Na tejto vynikajúcej hračke pracovali zruční remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Hrad sa dá ľahko rozšíriť o ďalšie drevené figúrky a doplnky, ktoré sa dajú u nás jednoducho dokúpiť a tak dopriať deťom ešte viac zábavy. Nadčasová hračka ozdobí každú detskú izbičku, nadchne nielen deti, ale aj ich rodičov vďaka precízne spracovaným detailom, jemnými líniami a originálnym vzhľadom.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený hrad s drakom
  • 59-dielna súprava s doplnkami
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery43*36*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia27*7*35 cm
Celková dĺžka43 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle59
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné