Drevený hojdací koník Lucky Rocking Horse Tender Leaf Toys klasická hračka od 12 mes

Popis produktu

Drevený hojdací koník Lucky Rocking Horse od špičkových dizajnérov značky Tender Leaf Toys predstavuje vynikajúci darček, ktorý poteší chlapcov a dievčatá už od 1 roka. Klasický biely koník s pevnou a robustnou konštrukciou je skvelý doplnok do každej detskej izbičky. Stojí na pevných zaoblených podstavcoch, dieťa si pri hojdaní môže vyložiť nôžky na opierky a drží sa pevných držadiel na hlave koníka. Prémiový hojdací koník prináša deťom overenú kvalitu a tradíciu, ozdobí každú detskú izbičku, predstavuje skvelú voľbu aj do detskej škôlky.

Jemné biele vyhotovenie koníka v kombinácii s britským dizajnom podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevený koník vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Pri hojdaní si spevňujú svalstvo na rukách a nohách, rozvíjajú koordináciu a získavajú cit pre rovnováhu. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Detský koník očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú detskú izbičku, vytvorí útulnú atmosféru. Celkové rozmery hojdacieho koníka sú 72*29*56 cm.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery72*29*56 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,42 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.