Drevený hojdaci koník Punchy Janod od 12 mes

Popis produktu

Janod drevený hojdací koník je krásna hračka z dreva s jedinečným francúzskym dizajnom, ktorá je vhodná pre dievčatká a chlapcov od 12 do 24 mesiacov. Detský drevený koník na hojdanie má ideálne rozmery pre najmenšie deti 66*28*43 cm. Sedadlo s opierkou  zabezpečuje pohodlné sedenie vo výške 25 cm a umožní dieťatku jednoduché nasadanie i zosadanie z tejto peknej drevenej hračky. Pri kolísaní sa dieťa môže pridržiavať držadiel červenej farby na hlave koníka. Húpací koník je vyrobený z masívneho dreva s jemným povrchom v príjemnom farebnom prevedení bielej, žltej, modrej, červenej a hnedej farby, a preto je krásnou hračkou pre dievčatá i chlapcov.

Deti sa s dreveným koníkom Janod zabavia dlhý čas, rozvíjajú svoju jemnú motoriku a tiež pohybové zručnosti. Hojdací koník pre deti z dielne francúzskych dizajnérov je nadčasová drevená hračka vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jej jedinečný dizajn, prevedenie, farby a zábavné kolísanie zaručia, že sa s ňou rado zahrá každé dievčatko aj chlapček. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou sa budú hrať aj ďalšie generácie. 

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Deti si ďalej posilňujú svalstvo na nohách a tiež získavajú pohybové zručnosti. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod prináša na trh kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevený hojdací koník
  • výška sedadla 25 cm
  • v žiarivých farbách
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodný pre deti od 12 do 24 mesiacov
  • rozmer 66*28*43 cm
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú motoriku, hmatovú citlivosť, pohybové zručnosti
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • nádherný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery66*28*43 cm
Rozmery balenia59*10*41 cm
Výška sedacej plochy23 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,3 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.