Drevený hojdací koník Caramel Janod s odnímateľnou ohrádkou od 12 mes

Popis produktu

Janod drevený hojdací koník Caramel je krásna hračka z dreva, ktorá je vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Detský drevený koník má ideálne rozmery pre najmenšie deti 79*31*57 cm. Má odnímateľnú bezpečnostnú opierku, preto budú vaše ratolesti počas kolísania v absolútnom bezpečí, v prípade potreby sa dá ohrádka dať dole. Húpací koník je vyrobený z masívneho dreva s jemným povrchom, v prírodnej hnedej farbe. Deti sa s dreveným koníkom zabavia dlhý čas, rozvíjajú svoju jemnú motoriku a tiež pohybové zručnosti. Hojdací koník pre deti je nadčasová drevená hračka vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jej jedinečný dizajn, prevedenie, farby a zábavné kolísanie zaručia, že sa s ňou rado zahrá každé dievčatko aj chlapček.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Deti si ďalej posilňujú svalstvo na nohách a tiež získavajú pohybové zručnosti. Drevo na hračkách je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Spoločnosť je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod francúzska spoločnosť sa zaoberá vývojom prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky tejto francúzskej značky charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu Janod dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevený hojdací koník
  • s odnímateľnou bezpečnostnou ohrádkou
  • v prírodnej hnedej farbe
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodný pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú motoriku, hmatovú citlivosť, pohybové zručnosti
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • nádherný francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery79*31*57 cm
Rozmery balenia64,5*14*47 cm
Hmotnosť5,95 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.