Drevený stočený had Colour Me Happy Tender Leaf Toys 12 farebných tvarov so znakmi

Popis produktu

Drevený stočený had Colour Me Happy je perfektná hračka pre všetky deti od 3 rokov, ktoré si ju obľúbia na prvý pohľad. Originálna 12-dielna sada obsahuje drevenú dosku v tvare hada, na ktorú sa dieťa pokúsi poukladať 12 tvarov rôznych farieb tak, aby mal hadík krásne farebný chvost. Vyrezané tvary a výstupky na každom dieliku dieťaťu pomáhajú pochopiť, kam ich má správne umiestniť a precvičí si tak svoju zručnosť a naučí sa rozoznávať farby. Túto nadčasovú didaktickú hračku navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci.

Sýte farby a pravý britský dizajn na drevenom hadovi podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Didaktická hračka vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti môžu súťažiť o čo najrýchlejšie poskladanie hadieho chvosta, pričom si užívajú výbornú zábavu. Drevený had s doplnkami je produktom najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre neopakovateľnú atmosféru, pričom si deti zlepšujú jemnú motoriku a technickú predstavivosť. Umelecký dizajn poskladaného hada očarí nielen deti, ale aj dospelých.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné tvary v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • vkladacie farebné tvary s hadom
  • 12-dielna súprava
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery27*22*2 cm
Rozmery balenia25*3*27 cm
Celková dĺžka27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle12
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.