Drevený háčik pre deti Forest Coat hook Tender Leaf Toys s vtáčikom na strome

Popis produktu

Drevený háčik pre deti Forest je perfektným doplnkom do detskej izbičky a poteší chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Háčik z dreva navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf priamo vo Veľkej Británii. Háčik v jemnej tyrkysovej a béžovej farbe je vyhotovený z prvotriedneho dreva, deti si naň môžu zavesiť ich obľúbený kabátik. Nádherný háčik s motívom vtáčika na strome upúta každé dieťa, vytvára originálne spojenie s prírodou a vytvorí v izbičke útulnú atmosféru. Tento nadčasový doplnok poteší aj ďalšie generácie deti, vydrží vo vašej rodine dlhé roky.

Háčik je produkt najvyššej kvality, dá skombinovať s ďalším nábytkom a doplnkami od Tender Leaf. Pevný háčik s britským dizajnom má jemné línie a hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva, bezpečného pre každé dieťa. Na jeho výrobe sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Háčik v tvare vtáčika pomôže deťom rozvíjaním fantázie a predstavivosti, koncentrácie a sústredenosti. Jeho rozmery sú 16*8*18 cm.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený háčik pre deti
  • tvar vtáčika
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery16*8*18 cm
Celková výška18 cm
Rozmery balenia17*14*3 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.