Drevený futbalový stôl Nr.1 Smoby s 2 loptičkami od 8 rokov

Popis produktu

Futbalový stôl Nr. 1 je fantastická drevená hračka, ktorá sa hodí pre deti od 8 rokov, ale zaručene sa s ňou zabaví celá rodina. Súčasťou futbalového stola 2 korkové loptičky, ktoré sú nevyhnutné pre vzrušujúce futbalové zápasy. Drevený futbalový stôl je robustný, s modernými líniami a farbami pre dynamický vzhľad, skvelý doplnok do detskej alebo hracej izby. Rukoväte sú ergonomicky tvarované, súčasťou sú aj pulty na počítanie skóre na strane oboch hráčov. Hráči futbalu na stole sú už zostavení, takže ich nemusíte skladať vy. Táto úžasná masívna hračka pre celú rodinu je zárukou dlhých hodín plných zábavy a súťaženia. Vyzvite svojich najbližších príbuzných a priateľov na športové hry a súťaže, pri ktorých vám čas ubehne zábavne a veľmi rýchlo. Veľkosť hracej plochy je 94*60 cm.

Hrací stôl Smoby je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov, takže je veľmi bezpečný a maximálne stabilný. Jeho moderný dizajn, skvelé detaily a nevyhnutné loptičky zlákajú na hru každého člena rodiny. Rozmery stola na hranie futbalu sú 120*89*84 cm. Prostredníctvom futbalového stolíka sa rozvíja jemná motorika, koncentrácia a trpezlivosť detí. Tiež sa môžu učiť o dodržiavaní pravidiel, o základných pravidlách futbalu. Hranie futbalu podnecuje aj zdravú súťaživosť, deti sa chcú zlepšovať, chcú byť najlepšie. Je to výborná hračka, pri ktorej sa dieťa hravým spôsobom rozvíja a zabaví sa s ňou a so svojimi kamarátmi veľmi dlho, preto neváhajte a zakúpte ju aj svojim ratolestiam.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých futbalistov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 8 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*89*84 cm
Rozmery balenia102*80*17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť19,70 kg
Farbačierno-biela,čierno-červená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné