Drevený futbalový stôl Champions Janod so sieťkovou bránkou od 3 rokov

Popis produktu

Kvalitný stolný futbal Champions so sieťkovou bránkou francúzskej značky Janod je vhodný pre chlapcov od 3 do 8 rokov. Futbalový stôl vyrobený z dreva má pekný farebný dizajn a pevnú konštrukciu. Štyri ovládacie tyče s pohodlnými farebnými rukoväťami umožňujú jednoduché ovládanie pre dvoch až štyroch hráčov. Atmosféru skutočného futbalu umocňuje zelená farba ihriska, bránky so sieťkou a farebné dresy futbalistov. Korpus stola má prirodzenú drevenú farbu. Herná plocha je imitáciou futbalového trávnika aj so zaznačenými čiarami. Drevený stolný futbal má rozmery 33*30*8 cm a vášniví hráči futbalu si ho môžu zobrať kdekoľvek zo sebou, a tak si užívať radosť z hry. 

Stolný futbal je už dlhé roky obľúbenou zábavou ako aj pre deti, tak aj pre dospelých. Pri stolnom futbale hráči veľmi zábavnou formou precvičujú svoje reflexy, trénujú svoju rýchlosť, presnosť a postreh.  Stolný futbal s jedinečným francúzskym dizajnom je vyrobený z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a je vhodnou hračkou pre deti už od 3 rokov.  Sú k nemu tri loptičky. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou sa budú hrať aj ďalšie generácie.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá vyvíja prvotriedne drevené hračky pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. V ponuke francúzskej značky Janod nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov.Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. 

Vlastnosti           

  • drevený futbalový stôl z kvalitného dreva so sieťkovou bránkou
  • drevo má certifikát FSC
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodný pre deti od 3 do 8 rokov
  • rozmery 33*30*8 cm
  • ideálny na rozvoj jemnej detskej motoriky
  • v praktickom balení
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • atraktívny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery33*30*8 cm
Rozmery balenia33*33*9 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.