Drevený fúrik so záhradným náradím Garden Wheelbarrow Tender Leaf Toys 13-dielna súprava kvetináče s krhlou a rastlinami

Popis produktu

Drevený fúrik so záhradným náradím Garden Wheelbarrow je vynikajúca hračka pre všetky deti od 3 rokov, na ktorej vývoji sa podieľali poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Fúrik a sada drevených doplnkov je vyrobená zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Malí záhradkári sa môžu tešiť na sadu 13 doplnkov, medzi ktorými okrem červeného fúrika s umeleckou ilustráciou bieleho zajačika nájdu aj slnečnicu, rajčinu a mrkvu v kvetináči, nožnice, lopatku, krhličku, kartičky s motívom mrkvy, rajčiny a slnečnice, jednoducho všetko potrebné pre hru na záhradkárov, pričom nechýba ani figúrka slimáčika.

Sada záhradných doplnkov z dreva poskytuje deťom netušené možnosti. Učia sa nielen sadiť a polievať rastlinky, ale taktiež ich aj zrezať, na čo využijú krásne oranžové nožnice. Špeciálne prispôsobená je na to slnečnica, jej stonka pozostáva z viacerých dielikov s magnetickým spojom. Fúrik má vynikajúco riešený priestor, ktorý umožňuje uloženie nástrojov a rastliniek na presne vymedzené miesto, čo naučí chlapcov a dievčatá poriadkumilovnosti. Záhradná súprava v nezameniteľnom britskom dizajne vytvorí pri hre na záhradkárov skvelú atmosféru. Každý z doplnkov sa vyznačuje najvyššou kvalitou, vyrábali ich skúsení remeselníci, vďaka ktorým pôsobia nesmierne originálne a nadčasovo, každý z dielov v sebe nesie vlastnú hlboké myšlienky, ktoré budú deti s radosťou objavovať.

Nadčasová sada poslúži aj ďalším generáciám detí, ktoré sa budú chcieť zahrať na záhradkárov a farmárov. S fúrikom a náradím sa výborne zabavia aj viaceré deti, kamaráti a súrodenci a vydržia s nimi dlhé roky. Sada pre malých záhradkárov v deťoch prebúdza estetické cítenie, logické uvažovanie a jazykové a komunikačné schopnosti. Prírodný materiál, použitý pri výrobe, vytvára v deťoch spojenie s prírodou, prebúdza v nich zdravú detskú zvedavosť a túžbu rozvíjať svoje talenty. 

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • kvalitná sada pre malých záhradkárov od 3 rokov
  • 13-dielna súprava
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery49*18*31 cm
Celková výška31 cm
Rozmery balenia19*18*52 cm
Celková dĺžka49 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle13
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.