Drevený domček so strašidlami Monster Lock Box Tender Leaf Toys 8 dverí s 8 rôznymi zámkami a 2 strašidlá

Popis produktu

Drevený domček so strašidlami Monster Lock Box je skvelá hračka pre všetky deti od 3 rokov, na ktorej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Drevený domček najvyššej kvality prichádza s 8 dverami vybavené rôznymi kovovými zámkami a nechýbajú ani 2 figúrky strašidiel, ktoré dieťa môže vložiť do presne vyrezaných otvorov na stenách domčeka. Táto hračka sa hodí pre deti, ktoré rady objavujú nové veci, obľubujú rozprávky o strašidlách a zároveň riešia rôzne rébusy a záhady. Rôzne typy zámkov na domčeku preveria bystrosť a zručnosť dieťaťa pri ich odomykaní a zamykaní, rozvíjajú ich logické myslenie a schopnosť riešiť problémy. S praktickou rukoväťou sa dá hračka ľahko prenášať a deti sa s ňou zahrajú kdekoľvek.

Drevený domček a figúrky sú vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Malí zámočníci sa môžu tešiť na cibrenie svojich schopností pri hre so zámkami, pričom sa ich môžu naučiť odomykať a zamykať aj so zaviazanými očami, takže zažijú ešte viac zábavy. Monster Lock Box očarí deti pravým britským dizajnom, a na jeho výrobe sa podieľali aj skúsení remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jemná béžová farba domčeka v kombinácii s rôznofarebnými dvierkami pôsobí nadčasovo, nesie v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, prebúdza v deťoch estetické cítenie a vytvára pri hre neopakovateľnú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený domček so zámkami a 2 strašidlami
  • kvalitná súprava pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery17*18*30 cm
Celková výška30 cm
Rozmery balenia20*19*30 cm
Celková dĺžka17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle8
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.