Drevený domček pre bábiku Dolls house Tender Leaf Toys s 2 postavičkami, nábytkom a 18 doplnkov

Popis produktu

Drevený domček pre bábiku Dolls House je vynikajúca hračka pre všetky deti od 3 rokov, na ktorej sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf priamo vo Veľkej Británii. V 2-poschodovom domčeku s krásnou červenou strechou si chlapci aj dievčatá zariadia interiér podľa svojich vlastných predstáv. V bohatej 18-dielnej súprave si malí nezbedníci nájdu množstvo doplnkov - stoličky, stôl, nočný stolík, nočné lampy, posteľ a nechýbajú ani maľované figúrky - otecko a mamička, s ktorými deti zažijú množstvo zábavy a budú si s nimi vymýšľať rôzne príbehy, plánovať im každodenný život, zariaďuje izbičky a stará sa o nich.

Jednotlivé poschodia sú prepojené schodiskom a vnútorné steny domčeka nesú nádherný motív jemnej ružovej tapety s bielymi bodkami. Dvojposchodový domček s umeleckými ilustráciami má zadnú stenu vyberateľnú, vďaka čomu dieťa získa nielen ľahký prístup do všetkých jeho častí, ale takisto sa vytvorí záhradná plocha, teda zadný dvorček, vo Veľkej Británii známy ako backyard, do ktorého si deti môžu vkladať ďalšie drevené doplnky - stromy, kríky, kvetináče, záhradný stolík, a tak vytvoriť obyvateľom domčeka originálny priestor pre oddych a relax. Na streche je pevná šnúra na prenášanie domčeka, takže sa s pravým britským domčekom zahrajú kdekoľvek, je to nadčasový produkt, ktorý poteší aj ďalšiu generáciu detí.

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie domčeka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Domček pre deti v sebe nesie posolstvo jedinečného britského dizajnu a vytvára pri hre neopakovateľnú atmosféru. Deti pri hre s domčekom objavia množstvo kombinácií, akými sa dá zariadiť interiér, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. K domčeku sa dajú ľahko dokúpiť ďalšie doplnky, nábytok a postavičky, s ktorými zažije dieťa ešte viac zábavy.

Domček nadchne chlapcov a dievčatá, ktoré sa nadšene sa pustia do hry na interiérových dizajnérov. Starostlivo budú hľadať najlepší spôsob, ako umiestniť nábytok do izieb, premýšľajú nad rôznymi možnosťami a tak si rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane zábavnou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. Drevený domček Dolls House zabaví deti na dlhé roky, neustále objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, a tak zmysluplne trávia svoj voľný čas. S domčekom si budú vytvárať svoje vlastné príbehy o živote jeho obyvateľov a rozprávajú ich svojim súrodencom a kamarátom.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasový domček pre bábiky
  • 18-dielna súprava s 2 figúrkami a nábytkom
  • 2-poschodový
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery31*15*28 cm
Celková výška31 cm
Rozmery balenia29*16*31 cm
Celková dĺžka28 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle18
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné