Drevený nábytok Cottontail Cottage Starter Furniture Set Tender Leaf Toys 18-dielna súprava do domčeka pre bábiku

Popis produktu

Drevený nábytok do domčeka pre bábiku Cottontail Cottage je perfektná sada dreveného nábytku a doplnkov, ktorá poteší každé dieťa od 3 rokov. Zariadenie do vidieckeho domčeka navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a v spolupráci so skúsenými remeselníkmi prinášajú deťom precízne vypracované doplnky z prvotriedneho dreva. Bohatá 18-dielna sada sa pýši pravým britským dizajnom v jemných a zároveň sýtych farbách, ktoré vytvoria pri hre na interiérových návrhárov fantastickú atmosféru, plnú kreatívnej zábavy

Na deti čaká krásny otvorený šatník s vešiačikmi, umývadlo so skrinkou, posteľ s prikrývkou, chladnička, kuchynka, kuchynský stôl so stoličkami a doplnkami, koberec s motívom zajačikov, košík s mrkvičkami, stolík so šijacim strojom, gauč, lampička a kuchynská linka s drezom a čajníkom. Najvyššia kvalita maľovaného zariadenia do domčeka pre bábiky nadchne chlapcov aj dievčatá, zabaví ich na dlhé roky, je to skvelá voľba k domčekom Tender Leaf Toys, ktoré si môžu deti ľubovoľne zariaďovať podľa svojich predstáv. 

Malí dizajnéri a návrhári si s novým nábytkom užijú množstvo zábavy, pričom objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, ako zariadiť jednotlivé izby na domčeku a tak budú zmysluplne tráviť svoj voľný čas. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane obľúbenou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. S doplnkami sa vydržia hrať dlhé hodiny, nábytok je premyslený do najmenších detailov a nesie v sebe pravý britský dizajn, ktorý pôsobí nesmierne útulne a domácky. Bábiky nie sú súčasťou balenia.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená 18-dielna sada doplnkov a nábytku
  • vhodné k detským domčekom
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • bábika nie je súčasťou balenia
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery34*26*13 cm
Celková výška13 cm
Rozmery balenia31*10*22 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle18
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné