Drevený domček pre bábiku Dovetail House Tender Leaf Toys ultra štýlový so 6 izbami a parketami bez nábytku a postavičiek

Popis produktu

Potešte svoje deti výnimočným dreveným domčekom Dovetail House od špičkových dizajnérov hračiek Tender Leaf Toys, ktoré navrhujú priamo vo Veľkej Británii. Priestranný a ultra štýlový domček s motívom líšky a holubice v sebe skrýva až 6 izieb, navzájom prepojených klasickým a točitým schodiskom, a ich podlahy pokrývajú rôzne druhy parkiet. Izby sú usporiadané na 3 poschodiach s otvárateľnými oknami a okenicami, vrátane podkrovia s odnímateľnou časťou strechy. Predná časť domčeka, ktorej súčasťou je aj veranda so strieškou a kvetináčmi, sa dá otvárať do strán, takže má dieťa ľahký prístup do všetkých jeho častí, ktoré môže postupne zapĺňať dreveným nábytkom, doplnkami a postavičkami, ktoré sa dajú jednoducho dokúpiť.

Nádherný domček je v elegantnej šedo-bielej farebnej kombinácii, ktorá je vhodná ako pre dievčatká, tak aj pre chlapcov od 3 rokov. Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie domčeka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Domček pre deti v sebe nesie posolstvo tradičného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú podiel aj skúsení remeselníci. Deti pri hre s domčekom objavia množstvo kombinácií, akými sa dá zariadiť interiér, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť.

Osobité čaro domčeka zapôsobí na deti priaznivým dojmom a s radosťou sa pustia do vlastného projektu, vďaka ktorému sa stanú skutočnými interiérovými dizajnérmi. Starostlivo budú hľadať najlepší spôsob, ako umiestniť nábytok do izieb, premýšľajú nad rôznymi možnosťami a tak si rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane zábavnou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. Drevený domček Tender Leaf Toys zabaví deti na dlhé roky, neustále objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, a tak zmysluplne trávia svoj voľný čas. S domčekom si budú vytvárať svoje vlastné príbehy o živote jeho obyvateľov a rozprávajú ich svojim súrodencom a kamarátom.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • priestranný a štýlový drevený domček pre bábiky
  • bez doplnkov a vybavenia
  • 6-izbový vrátane podkrovia
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery68*40*70 cm
Celková výška70 cm
Rozmery balenia75*62*10 cm
Celková dĺžka68 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...