Drevený domček pre bábiku Bluebird Villa Tender Leaf Toys 15 dielov otvorený štýl s kompletným vybavením

Popis produktu

Drevený domček pre bábiku Bluebird Villa je vynikajúca hračka pre deti od 3 rokov, ktorú navrhli poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. V tomto priestrannom a vzdušnom 3-poschodovom domčeku je umiestnených až 8 izieb. Domček v otvorenom štýle je vybavený rotujúcou základňouumožňuje deťom jednoduchý prístup zo všetkých strán, zahrajú sa s ním naraz súrodenci alebo kamaráti. Ručne maľovaný domček prekvapí vašich najmenších skutočne nádhernými izbičkami, ktoré majú steny vyzdobené rôznymi farebnými motívmi. V bohatej 15-dielnej súprave si malí architekti a dizajnéri nájdu elegantný nábytok a doplnky v najvyššej kvalite - kuchynský sporák, stôl, stoličky, lampičky, vybavenie do kúpeľne, posteľ, gauč, nočné stolíky, lavičky.

Štýlový domček má modernú modrú strechu s imitáciou krytiny, ktorá zaujme chlapcov aj dievčatá na prvý pohľad. Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt špičkovej kvality. Jemné línie domčeka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Domček pre deti v sebe nesie posolstvo moderného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj osvedčení a skúsení remeselníci. Deti pri hre s domčekom objavia množstvo variácií, akými sa dá zariadiť interiér, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. K domčeku sa dajú ľahko dokúpiť ďalšie doplnky, nábytok a postavičky.

Originálny vzhľad domčeka zapôsobí na deti priaznivým dojmom a nadšene sa pustia do nového projektu, vďaka ktorému sa stanú skutočnými interiérovými dizajnérmi. Starostlivo budú hľadať najlepší spôsob, ako umiestniť nábytok do izieb, premýšľajú nad rôznymi možnosťami a tak si rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane zábavnou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. Drevený domček Bluebird Villa zabaví deti na dlhé roky, neustále objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, a tak zmysluplne trávia svoj voľný čas. S domčekom si budú vytvárať svoje vlastné príbehy o živote jeho obyvateľov a rozprávajú ich svojim súrodencom a kamarátom.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • vzdušný drevený domček pre bábiky
  • 15-dielna súprava s doplnkami
  • 8-izbový vrátane podkrovia
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery41*40*68 cm
Celková výška68 cm
Rozmery balenia72*48*8 cm
Celková dĺžka41 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle15
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...