Drevený domček pre bábiku Pink Leaf House Tender Leaf Toys 22 dielov rotujúci s komplet vybavením a 4 postavičkami

Popis produktu

Drevený domček pre bábiku Pink Leaf House je najnovšia hračka pre deti od 3 rokov, ktorú navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. V otvorenom 2-poschodovom domčeku s krásnou ružovou strechou si chlapci aj dievčatá ľubovoľne zariadia interiér podľa svojich vlastných predstáv. Rotujúci domček je vybavený otočnou základňou, takže si ho deti môžu otáčať a skúmať ho zo všetkých strán. Nádherné farebné vzory na stenách izbičiek rozveselia a potešia malých dizajnérov, ktorí sa budú snažiť čo najlepšie zladiť nábytok a doplnky. V bohatej 22-dielnej súprave si malí nezbedníci nájdu množstvo doplnkov - stoličky, stôl, kuchynskú linku, gauč, lampu, poličku, kozmetický stolík, televízor so stolíkom, posteľ, nočnú lampičku, nočný stolík a vybavenie do kúpeľne. Radosť detí zavŕši aj krásna rodinka so psíkom, ktorú tvoria 4 postavičky - mamička, otecko, chlapček a dievčatko, s ktorými si dieťa vymýšľa vlastné príbehy, plánuje im denný rozvrh, zariaďuje im izbičky a všestranne sa o ne stará.

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie domčeka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Domček pre deti v sebe nesie posolstvo jedinečného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj osvedčení remeselníci. Deti pri hre s domčekom objavia množstvo kombinácií, akými sa dá zariadiť interiér, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. K domčeku sa dajú ľahko dokúpiť ďalšie doplnky, nábytok a postavičky, s ktorými zažije dieťa ešte viac zábavy.

Domček nadchne chlapcov a dievčatá, ktoré sa nadšene sa pustia do vlastného projektu, vďaka ktorému sa stanú skutočnými interiérovými dizajnérmi. Starostlivo budú hľadať najlepší spôsob, ako umiestniť nábytok do izieb, premýšľajú nad rôznymi možnosťami a tak si rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane zábavnou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. Drevený domček Pink Leaf House zabaví deti na dlhé roky, neustále objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, a tak zmysluplne trávia svoj voľný čas. S domčekom si budú vytvárať svoje vlastné príbehy o živote jeho obyvateľov a rozprávajú ich svojim súrodencom a kamarátom.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • rotujúci drevený domček pre bábiky
  • 22-dielna súprava s doplnkami
  • 2-poschodový
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery39*38*46 cm
Celková výška46 cm
Rozmery balenia61*8*38 cm
Celková dĺžka39 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle22
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...