Drevený domček pre bábiku Humming Bird House Tender Leaf Toys exotický koloniálny štýl so 4 izbami

Popis produktu

Potešte svoje deti nádherným dreveným domčekom Humming Bird House od špičkových dizajnérov hračiek Tender Leaf Toys, ktoré navrhujú priamo vo Veľkej Británii. Priestranný domček v koloniálnom štýle v sebe skrýva až 4 izby s otvárateľnými oknami a okenicami, ktoré sú usporiadané na 2 poschodiach a nechýba ani podkrovie s odnímateľnou časťou strechy. Predná časť domčeka, ktorej súčasťou je aj veranda so strieškou, sa dá otvárať do strán, takže má dieťa ľahký prístup do všetkých jeho častí, ktoré môže postupne zapĺňať dreveným nábytkom, doplnkami a postavičkami, ktoré sa dajú jednoducho dokúpiť.

Nádherný domček v jemných farbách je ako stvorený pre dievčatká a chlapcov od 3 rokov. Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie domčeka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Domček pre deti v sebe nesie posolstvo tradičného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú podiel aj skúsení remeselníci. Deti pri hre s domčekom objavia množstvo kombinácií, akými sa dá zariadiť interiér, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť.

Osobité čaro domčeka zapôsobí na deti priaznivým dojmom a s radosťou sa pustia do vlastného projektu, vďaka ktorému sa stanú skutočnými interiérovými dizajnérmi. Starostlivo budú hľadať najlepší spôsob, ako umiestniť nábytok do izieb, premýšľajú nad rôznymi možnosťami a tak si rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane zábavnou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. Drevený domček Tender Leaf Toys zabaví deti na dlhé roky, neustále objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, a tak zmysluplne trávia svoj voľný čas. S domčekom si budú vytvárať svoje vlastné príbehy o živote jeho obyvateľov a rozprávajú ich svojim súrodencom a kamarátom.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • exotický drevený domček pre bábiky v koloniálnom štýle
  • bez doplnkov a vybavenia
  • 4-izbový s podkrovímpodkrovia
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery69*43*75 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť10 kg
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.