Drevený domček pre bábiku Fantail Hall Tender Leaf Toys 3 poschodový s terasami s rastlinami a lavičkou

Popis produktu

Špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys predstavujú najväčší a najpôsobivejší drevený domček Fantail Hall, ktorý navrhli priamo vo Veľkej Británii. Mimoriadne priestranný domček s výškou 97 cm sa pýši 3 poschodiami, pričom je podlaha každého poschodia pokrytá iným vzorom parkiet pre zvýraznenie účelu miestnosti. Poschodia sú prepojené klasickým schodiskom. Dominantou domčeka je stredová, centrálna časť, ktorá je predsunutá a vytvára tak miesto pre vonkajšiu terasu po oboch stranách vstupných dverí. Samozrejmosťou sú otvárateľné okná a dvere, rovnako sa dá otvárať strecha, na ktorej sú 2 komíny. Predná časť domčeka sa dá jednoducho otvárať do strán, takže má dieťa ľahký prístup do všetkých jeho častí, ktoré môže postupne zapĺňať všetkými potrebnými doplnkami. Tento domček však ponúka aj otvárateľné krídla na bočných stranách, takže deťom ponúka tie najlepšie zážitky pri hre.

Nadčasový domček je vyhotovený v príjemnej béžovo-bielej farebnej kombinácii, takže je vhodný pre každé dieťa od 3 rokov. Po otvorení prednej časti domčeka prekvapí deti realistickou podlahou v štýle dobovej keramickej dlažby Edwardian, ktorá je známa vysokou kvalitou a honosnosťou. Domček disponuje krásnymi doplnkami, medzi ktorými deti nájdu drevenú lavičkuvtáčikapalmuružový kríkkvetinu v črepníku. Drevený nábytok a figúrky nie sú súčasťou domčeka, ale dajú sa u nás jednoducho dokúpiť. Týmto spôsobom domček rastie spolu s deťmi, môžu si ho postupne dopĺňať a vyzdobovať, a neustále sa tak prispôsobovať najnovším trendom v architektúre a interiérovom dizajne.

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, takže deti sa výborne zabavia s produktom najvyššej kvality. Jemné línie domčeka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Domček pre deti v sebe nesie posolstvo tradičného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú podiel aj skúsení remeselníci. Deti pri hre s domčekom objavia množstvo kombinácií, akými sa dá zariadiť interiér, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. Rozmery domčeka sú 72*40*97 cm, je veľmi pevný a stabilný. Jeho váha je 18,9 kg.

Osobité čaro domčeka zapôsobí na deti priaznivým dojmom a s radosťou sa pustia do vlastného projektu, vďaka ktorému sa stanú skutočnými interiérovými dizajnérmi. Budú premýšľať nad rôznymi spôsobmi vybavenia domčeka, hľadať tie najlepšie riešenia a tak si hravou formou rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane zábavnou činnosťou, rýchlo sa približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. Drevený domček Tender Leaf Toys zabaví deti na dlhé roky, neustále objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, a tak zmysluplne trávia svoj voľný čas. S domčekom si budú vytvárať svoje vlastné príbehy o živote jeho obyvateľov a rozprávajú ich svojim súrodencom a kamarátom.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • najväčší drevený domček pre bábiky
  • 3-poschodový s podkrovím
  • sada 5 doplnkov
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery72*40*97 cm
Celková výška97 cm
Rozmery balenia93*45*14 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť18,9 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...