Drevený hotel pre hmyz The Bug Hotel Tender Leaf Toys 13 druhov hmyzu s názvami

Popis produktu

Drevený hotel pre hmyz The Bug Hotel sa stane obľúbenou hračkou pre všetky zvedavé deti už od 3 rokov. Nadčasová súprava obsahuje drevený hotel, v ktorom sa nachádza až 13 druhov hmyzu z prvotriedneho dreva, pričom je každý dielik označený názvom hmyzu v anglickom jazyku. Hmyzí domček zabaví chlapcov a dievčatá na dlhé roky, naučí ich rozoznávať jednotlivé druhy a rozvíjajú si slovnú zásobu v angličtine. Domček s hmyzom navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn drevenej hračky podnecuje rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Hmyzí hotel z dreva vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa cez deň zahrajú s hmyzom a na noc ho dajú spať do domčeka. Drevená súprava je produktom najvyššej kvality, pomáha deťom zlepšovať jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú izbu a vytvorí útulnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné dieliky v sebe nesú posolstvo britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, skúmajú nové tvary a farby prirodzenou, hravou formou.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený hotel pre 13 druhov hmyzu
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery21*27*3 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.