Drevený domček pre bábiky Doll's House Eichhorn komplet vybavený s nábytkom a 2 figúrkami výška 41 cm

Popis produktu

Drevený domček pre bábiky Doll´s House od nemeckého výrobcu Eichhorn je fantastická hračka pre všetky kreatívne deti už od 3 rokov. Priestranný a vzdušný 2-poschodový domček v sebe skrýva 2 veľké miestnosti s predsieňou na prízemí a terasou na poschodí. Domček s červenou strechou je vyrobený kvalitného bukového dreva, je to krásny doplnok do každej detskej izbičky, s ktorým sa zahrajú aj viaceré deti. Otvorený štýl umožňuje jednoduchý prístup z viacerých strán. Vnútorné steny izbičiek sú vyzdobené farebnými obrázkami, vďaka ktorým získajú chlapci aj dievčatá realistickejší zážitok. 

Malí dizajnéri a architekti sa môžu tešiť na prírodný nábytok a doplnky v najvyššej kvalite. Súčasťou sady je drevený gauč, posteľ, stôl, 2 stoličky a nočný stolík, ktoré môžu uložiť do domčeka podľa svojich vlastných predstáv. Veľkú radosť im spravia aj 2 figúrky, ktoré sa stanú ich najlepšími kamarátmi. Čaká na nich figúrka ženy v ružových šatách a muža v modrej veste a oranžových nohaviciach, ktorým budú vymýšľať ich vlastné príbehy. Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt špičkovej kvality. Jemné línie domčeka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu.

S dreveným domčekom Eichhorn sa deti stanú skutočnými interiérovými dizajnérmi. Starostlivo budú hľadať najlepší spôsob, ako umiestniť nábytok do izieb, premýšľajú nad rôznymi možnosťami a tak si rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane zábavnou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. Drevený domček zabaví deti na dlhé roky, neustále objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, a tak zmysluplne trávia svoj voľný čas. Rozmery produktú sú 36*41*23 cm, celková výška domčeka je 41 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • vzdušný drevený domček pre bábiky
  • 2-izbový s predsieňou a terasou
  • súčasťou aj 2 figúrky
  • nemecká kvalita
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od nemeckého výrobcu Eichhorn
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery36*41*23 cm
Celková výška41 cm
Rozmery balenia25*37*42 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,65 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.