Drevený didaktický domček Janod záhradný s hodinkami a kockami od 18 mes

Popis produktu

Janod drevený didaktický záhradný domček je úžasná vzdelávacia hračka vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov. Drevená hračka má rozmery ideálne pre najmenšie deti 20*20,5*20,5 cm, je tvorená množstvom zábavných a zaujímavých aktivít, má motív záhradného domčeka vo veselých farbách. Domček ponúka deťom zábavné možnosti na hru a učenie: 8 rôznofarebných kociek, ktoré sa do domčeka vkladajú cez otváraciu strechu a tiež rukou nastaviteľné hodiny v prednej časti. Deti si tak prostredníctvom dreveného domčeka rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie, učia sa koľko je hodín, posilňujú koncentráciu, poznávajú tvary a farby. Detský drevený domček je nadčasová didaktická hračka, ktorá bude moderná a pekná aj po rokoch, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu bude didaktická hračka Janod dlho obľúbeným spoločníkom vašich detí.

Francúzska spoločnosť Janod je známa vývojom kvalitných detských drevených hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Majú jemný povrch a pestré farby. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Kvalitu značky Janod dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevený didaktický domček
 • obsahuje 8 rôznych tvarov v rôznych farbách, strecha má otvory na vkladanie kociek, hodiny v prednej časti
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodný pre deti od 18 do 36 mesiacov
 • má rozmery 20*20,5*20,5 cm
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, logické myslenie
 • deti sa učia poznávať farby, tvary, koľko je hodín
 • má pestré farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • nezameniteľný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery20*20,5*20,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.