Drevený balančný bicykel Little Bikloon Janod od 24 mes

Popis produktu

Drevený balančný bicykel Little Bikloon je krásna hračka z dreva vhodná pre deti od 2 do 4 rokov. Výška rúčky kola je 51 cm, výška sedadla sa dá pohodlne nastaviť na 32-35 cm a jeho celková dĺžka je 70 cm. Nafukovacie kolesá zaistia hladkú a pohodlnú jazdu, pretože sa prispôsobia rôznym povrchom. Drevené odrážadlo pre deti má pekné žlté farebné prevedenie v retro štýle, ktoré je v súčasnosti veľmi atraktívny a neodolá mu žiadne dieťatko. Masívna drevená konštrukcia z kvalitného dreva zaistí ochranu, ale aj radosť a veselosť pre každého chlapca alebo dievča pri jazde na balančnom bicykli Janod. Je to nadčasová drevená hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo, pretože vo veľkej miere prispievajú k optimálnemu vývoju dieťaťa. Dieťa jazdou na odrážadle z dreva rozvíja jemnú detskú motoriku, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje aj hmatová citlivosť. Vďaka drevenému odrážadlu sa posilňuje svalstvo na nohách a dieťa sa učí ako udržať rovnováhu tela, čím si v budúcnosti uľahčí jazdu na ozajstnom bicykli. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovaní pôvodných obyvateľov.

Spoločnosť Janod produkuje kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a baví v úplne bezpečné atmosfére. Vedľa maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí medzinárodné ocenenie: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti

 • drevený balančný bicykel - odrážalo z jemného materiálu
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijako nenaruší rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • na povrchu hračky sú použité zdravotne nezávadné farby a laky
 • vhodný pre deti od 2 do 4 rokov
 • výška rúčky 51 cm; výška sedadla sa dá nastaviť na 32-35 cm; celková dĺžka 70 cm
 • nafukovacie kolesá pre hladkú a pohodlnú jazdu
 • v retro štýle a peknom farebnom prevedení
 • rozvíja detskú motoriku, posilňuje svalstvo na nohách
 • dieťa sa učí udržiavať rovnováhu
 • v praktickom balení
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • úžasný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery70*35*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedacej plochy32-35 cm
Celková dĺžka70 cm
Výška rúčky51 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.