Drevené vajíčka Wooden Eggs Tender Leaf Toys 6 kusov v krabičke

Popis produktu

Drevené vajíčka Wooden Eggs je vynikajúci darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na povolania. Originálna 7-dielna drevená sada v sebe skrýva krabičku, do ktorej si malí chovatelia vložia 6 vajíčok rôznych druhov, pričom sa jedno z vajíčok dá rozdeliť na dve časti, vďaka čomu pripomína realistické rozbité vajíčko. Sada vajíčok v štýlovej krabičke s nápisom Fresh Eggs a obrázkom kohútika je vhodným doplnkom k detským kuchynkám a obchodíkom. Sadu vajíčiek z dreva navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na drevenej sade podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevené vajíčka vydržia vašim najmenším dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zahrajú hry na chovateľov, vajíčka od sliepočiek môžu ponúknuť svojim blízkym a využijú ich aj v kuchynke. Sada vajíčiek je produktom najvyššej kvality, hrou s drevenými doplnkami si deti zlepšujú jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Táto súprava očarí nielen deti, ale aj dospelých, skrášli detskú izbičku a vytvorí útulnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená sada vajíčok v krabičke
  • 7-dielna súprava 
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery16*12*9 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle7
Farbabéžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné