Drevené tvary s funkciami Visual Sensory Tray Tender Leaf Toys na podložke 4 druhy od 18 mes

Popis produktu

Drevené tvary s funkciami Visual Sensory Tray je výborná hračka pre všetky deti od 18 mesiacov, na ktorej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Súprava 4 drevených tvarov pomôže s rozvojom všetkých zmyslov dieťaťa, pričom sa deti môžu cez ne dívať a získajú originálny vizuálny zážitok. Farebné tvary na drevenej podložke sú vhodné pre chlapcov a dievčatá, ktoré rady objavujú nové veci, naučia sa rozoznávať jednotlivé tvary, farby a pritom sa výborne zabávajú.

Drevené tvary s vizuálnymi funkciami sú vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Hračka z dreva očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj skúsení remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre neopakovateľnú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené tvary s vizuálnymi funkciami
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery14*14*4 cm
Celková výška4 cm
Rozmery balenia15*5*15 cm
Celková dĺžka14 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle5
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.