Drevené švihadlo Classical Skipping Ropes Janod

Popis produktu

Janod drevené švihadlo Classical Skipping Ropes je pekná drevená hračka vhodná pre deti od 5 do 10 rokov. Drevená hračka sa skvelo hodí na hranie sa vonku na čerstvom vzduchu alebo kdekoľvek v dome. V dnešnej dobe internetu, videohier a počítačov sa máloktorému dieťaťu chce športovať alebo hrať sa vonku, no drevenému švihadlu Janod neodolá žiadne z nich. Je to veľmi zábavná hračka, ktorá je aj prospešná detskému zdraviu. Deti si pri hre so švihadlom trénujú motoriku, pohybovú zručnosť. Je zárukou dlhých hodín zábavy pre všetky vekové kategórie, preto neváhajte a zaobstarajte ju aj svojim ratolestiam. Detská hračka z dreva je nadčasová, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná aj hrubá motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Spoločnosť je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť zaoberajúca sa vývojom prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto francúzskej značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • tradičná hračka z dreva – švihadlo
  • 4 rôzne farby na výber
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 5 rokov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú motoriku, hmatovú citlivosť, mechanickú zručnosť, trpezlivosť a koncentráciu
  • na športovanie detí hravým spôsobom
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery20*5*5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.