Drevené skladacie strašidlá Monster Stacker Tender Leaf Toys 6 postavičiek v plátenom vrecku

Popis produktu

Drevené skladacie strašidlá Monster Stacker je výborný darček pre všetky deti od 3 rokov. Bohatá 7-dielna sada obsahuje nádherné plátené vrecko s umeleckým obrázkom strašidla, v ktorom si dieťa môže nosiť drevených strašidiel, ktoré sa dajú navzájom spojiť a vytvárať tak rôzne stavebnice. Spolu s nimi dieťa zažije množstvo radostných chvíľ, môže si ich brávať na výlety, návštevy, skladať ich so svojimi súrodencami. Strašidelnú skladačku navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na strašidlách podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená sada figúrok vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti si budú vymýšľať strašidelné príbehy a dobrodružstvá s novými figúrkami každý deň. Sada s drevenými strašidlami je produktom najvyššej kvality, pomáha deťom zlepšovať jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú izbu a vytvorí veselú a zároveň strašidelnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, skúmajú nové tvary a farby prirodzenou, hravou formou.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené skladačky strašidiel s pláteným vreckom
  • 7-dielna súprava
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery14*14*15 cm
Rozmery balenia17*13*11 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle7
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.