Drevené rumbagule Confetti Maracas Janod od 12 mes

Popis produktu

Janod drevené rumbagule Confetti Maracas sú nádherné hudobné nástroje z dreva vhodné pre najmenšie deti už od 12 do 36 mesiacov. Rozmery rumbagulí pre deti sú 6*13 cm, majú bielu farbu s pekným bodkovaným vzorom. Táto drevená detská hračka vo veľkej miere vplýva na rozvoj hudobného cítenia a zmyslu pre rytmus najmenších detičiek, okrem toho je zárukou veľkej zábavy pre celú rodinu. Detské rumbagule ovplyvňujú aj kreativitu, fantáziu a predstavivosť najmenších detí, ktoré sa hrajú na veľkých umelcov. Deti si pri vystupovaní pred blízkymi budujú sebavedomie a odvahu. Detský hudobný nástroj je nadčasová drevená hračka, je vyrobený z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jedinečný dizajn, farebné prevedenie a realistické zvuky rumbagulí Janod vám zaručia, že mu neodolá žiadny malý hudobník alebo hudobníčka. Uvedená cena je za 1 kus.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Hudobné nástroje Janod naviac prispievajú k rozvoju hudobného sluchu a hudobného talentu vašich ratolestí. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto francúzskej značky potvrdilo aj niekoľko medzinárodných ocenení: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevené rumbagule
  • rozmery 6*13 cm
  • v bielej farbe s bodkovaným vzorom
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodné pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíjajú hudobný sluch, zmysel pre rytmus, jemnú motoriku, hmatovú citlivosť, fantáziu a predstavivosť, kreativitu
  • spĺňajú najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery6*13 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.