Drevené puzzle pre najmenších Zvieratká z džungle Tactile Janod s textúrou 6 dielov od 12 mes

Popis produktu

Puzzle pre deti Tactile s textúrou Zvieratká z džungle francúzskej značky Janod sú krásne ilustrované detské puzzle s motívom zvieratiekPuzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu detí od 12 do 36 mesiacov. Zvieratká si deti môžu pohladiť, a tak pomocou textúry na tele zvieratiek spoznávajú deti zvieratká aj dotykom. Na hračke je vyobrazených 6 zvieratiek: opica, medveď, lev, had, leopard a zebra. Deti pomocou puzzle spoznávajú zvieratká vizuálne i dotykom. Balenie puzzle obsahuje  6 dielikov, ktoré deti vkladajú na hraciu dosku. Rozmer hračky je 30*2,5*30 cm. Deti pri skladaní puzzle sa učia farby, môžu napodobňovať zvuky zvieratiek a väčšie deti rozprávať krátke príbehy.

Detské puzzle rozvíjajú logické myslenie, pozornosť a pamäť detí. Po zložení puzzle môžu rozvíjať svoje komunikačné schopnosti opísaním obrázka o živote zvieratiek v džungli. Skladaním puzzle sa rozvíja jemná motorika, deti sa učia vnímať vzťah medzi časťami a celkom. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Hrou s týmito puzzle pre najmenšie deti si tiež detičky trénujú jemnú motoriku, hmatovú citlivosť a navyše sa naučia niečo nové o zvieratkách. 

Všetky hračky francúzskej značky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, ďalej rozvíjajú logické myslenie a pamäť, deti spoznávajú a objavujú nové predmety. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá vyvíja prvotriedne drevené hračky pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie prísne bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky.

Vlastnosti          

  • detské puzzle 6 dielov
  • rozmery 30*2,5*30 cm
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • ideálne na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia, poznávanie zvieratiek
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery30*2,5*30 cm
Rozmery balenia32*2,5*32 cm
Hrúbka puzzle2,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,7 kg
Dieliky puzzle6
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.